В дитячому садку "Казка" відбулася Посвята в козачата

Дата: 18.10.2018 09:13

Розвага присвячена була святу Козацтва, святу Покрова та захисникам України. Участь у святі приймали хлопці з молодшої та старшої груп.

Діти поринули у світ козаччини за допомогою Чарівної книги, де гортаючи її сторінки - спробували себе у веселому оркестрі, запальному гопачку, згадали історичні події, змагалися між собою у різних конкурсах: перетягування канату, переносили ядра та кидали палиці.

Фото без описуТакож відбулась зустріч із справжнім Козаком Тарасом, який перевіряв хлопців на волю, мужність та дружбу, "посвятив" маленьких казкарів у козачата та роздав нагороди (пряничні козаки).

Фото без описуА на сам кінець свята  козачата отримали самий цікавий сюрприз: до них зі своїм виступом завітали спасівці! Всі були неймовірно задоволені та захоплені.

Вихователі висловлюють вдячність спасівцям та чудовим батькам за співпрацю та допомогу !

Автор: Тетяна Зизкун