Увага: В області будуть лунати сирени

Дата: 24.10.2018 12:29

26 жовтня 2018 року в Запорізькій області буде проводитися тренування органів управління та сил цивільного захисту щодо дій у разі виникнення радіаційної аварії на Запорізькій АЕС.

Планом тренування, зокрема, передбачено перевірку системи централізованого оповіщення з практичним запуском електричних сирен. Почувши звук сирени, зберігайте спокій. Це навчальна тривога, вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Нагадуємо, що в умовах реальної надзвичайної ситуації звук сирени означає сигнал «Увага всім!». Даний сигнал є головним сигналом оповіщення населення про надзвичайну ситуацію. Передається сиренами, гудками транспортних засобів, об’єктів промисловості. Його завданням є привернення уваги та застереження про те, що десь сталося лихо, небезпека триває і поширюється. Щоб дізнатися, що відбувається, як захистити себе і своїх близьких, увімкніть радіо чи телеканал місцевого мовлення, уважно прослухайте повідомлення та дійте згідно отриманих вказівок.