Запрошуємо на концерти!

Дата: 25.10.2018 15:05

Мешканців громади запрошують на концерти чарівної Поліни Гонтарь та Національного академічного симфонічного оркестру України.

2 листопада о 18.00, в концертному зал ім.М.І.Глінки відбудеться концерт Поліни Гонтарь.

У програмі всесвітньовідомі джазові композиції, популярні пісні зарубіжної та вітчизняної естради.
У концерті беруть участь джазовий оркестр "City Big Band", Володимир Галіченко (скрипка), солічти філармонії Богдан Хижняк, Тетяна Лаврик, артисти балету муніципального театру танцю, дитячий ансамбль народного танцю "Дружба".

Ціна квитка від 60 грн.
*Приймаються колективні замовлення.

5 листопада о 18.00 відбудеться єдиний концерт Національного академічного симфонічного оркестру України.

Єдиний концерт в Запоріжжі в рамках Всеукраїнського ювілейного концертного туру до 100-річчя від дня заснування Національного академічного симфонічного оркестру України, художній керівник і головний диригент - народний артист України Володимир СІРЕНКО.
У програмі шедеври світової та вітчизняної класики.
Ціна квитка від 90 грн.
*Приймаються колективні замовлення.

Довідки за телефоном 236-44-85.