Відбулись спортивні змагання між школами громади

Дата: 26.10.2018 10:52

25 жовтня в спортивній залі Розумівської школи відбулись міжшкільні змагання зі стрітболу та дартсу серед опорних закладів загальної середньої освіти Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

Спортивна зала була умовно розділена на дві ігрові зони: зона стрітболу (гра за правилами баскетболу на один кошик 2х2 - суддя вчитель фізичної культури Розумівської школи Шевченко В.І.) та зона дартсу (суддя вчитель фізичної культури Новозапорізької школи Грушко А.М.).
По 4 команди з кожної школи (команди дівчат та хлопців 5-6, 7-8 та 9-11 класів) розіграли між собою нагороди кращих стрітболістів серед школярів Долинської громади. Результат протистоянь був на боці розумівських команд, але на їх користь каже спортивна зала з усіма умовами для тренувань баскетболом... Команди з Нового Запоріжжя в силовій боротьбі та фізичній витривалості нічим не поступались супернику і тільки влучність школярів з Розумівки в "рідний кошик" зіграла свою роль на результат!!!

Одночасно зі стрітболом, на протилежній стороні спортивної зали, йшла запекла боротьба на влучність серед школярів в дартс. 28 "найвлучніших" спортсменів (по двоє учнів 5-11 класів з кожного освітнього закладу) виборювали право назватись "зорке око", "не тремтілі руки" та "сталеві нерви" (учні виконували три спроби по п'ять дротиків і підраховувалась загальна сума набраних очок).

Після КВАЛІФІКАЦІЇ виявились учасники двох груп: Ліга Найкращих та Престиж Ліга.
Так "найкращими" стали:
І місце - Кирило Кікалов (10 кл. ОЗЗСО Розумівська школа)
ІІ місце - Кирило Праслов (8 кл. ОЗЗСО Розумівська школа)
ІІІ місце - Іра Довгополік (11 кл. ОЗЗСО Новозапорізька школа) та Іра Желудько (9 кл. ОЗЗСО Новозапорізька школа)

Кращими в Престиж Лізі стали:
І місце - Валерій Захарченко (10 кл. ОЗЗСО Розумівська школа)
ІІ місце - Артем Кікалов (8 кл. ОЗЗСО Розумівська школа)
ІІІ місце - Ульяна Марченко (8 кл. ОЗЗСО Новозапорізька школа)

Свято спорту видалось на славу!!! Переможці були нагороджені грамотами та призами від Відділу освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради, а також солодощами, які отримали всі спортсмени цих змагань!!! Побажаємо нашим  спортсменам здоров'я, миру і наснаги в навчанні та спорті!

Автор: Роман Ленський