Працівники культури громади відсвяткували своє професійне свято. ФОТО

Дата: 11.11.2018 20:53

В п'ятницю, 9 листопада працівники культури Долинської громади відзначили своє професійне свято.

Захід відбувався в Розумівському будинку культури, і зібрав чимало глядачів. Привітати балагурів прийшли не тільки представники Долинської сільради, брати і сестри по сцені, а й майбутні зірки світової естради та балету ... з дитячого садка «Казка».

В цей день, заступник голови Долинської сільради Галина Данильчак і директор КЗ «Центр культури та дозвілля» Ольга Галушка нагородили працівників клубних установ грамотами та подяками..

...Ті ж, у свою чергу, представили на суд глядачів свої кращі танцювальні номери і улюблені пісні.

«Заробити» в цей день вирішила і директор Ніжньохортіцкого клубу - вона вирішила продати свого чоловіка за скромні 30 000 гривень ... Але незабаром передумала і забрала чоловіка назад у сім'ю:).

Безперервними оплесками закінчивися виступ маленьких козаченят та шоу-балету «Тодес».

Зі своїми хітами виступили «Золота молодь» і «Ложкарі», душевним танцем нагородив глядачів дует Ольги Бібік і Данила Зизкуна, а дівчата в українських і циганських вбраннях вразили присутніх своєю грацією і хореографією …

По закінченню заходу працівників культури чекав святковий обід.

Більше фото за посиланням >>> https://dolynska-gromada.gov.ua/album/3140/