Увага! Попередження про перевірку системи оповіщення

Дата: 14.11.2018 11:49

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік, затвердженому розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 981-р, та Плану роботи ДСНС України на 2018 рік, завтра, 15 листопада, з 10:00 до 10:40 буде проведена комплексна перевірка системи оповіщення цивільного захисту області з подачею усіх відповідних сигналів. Почувши звук сирени, зберігайте спокій. Це навчальна тривога, вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Фото без описуТематичне фото з мережі Інтернет

Нагадуємо, що в умовах реальної надзвичайної ситуації звук сирени означає сигнал «Увага всім!». Даний сигнал є головним сигналом оповіщення населення про надзвичайну ситуацію. Передається сиренами, гудками транспортних засобів, об’єктів промисловості. Його завданням є привернення уваги та застереження про те, що десь сталося лихо, небезпека триває і поширюється. Щоб дізнатися що відбувається, як захистити себе і своїх близьких, увімкніть радіо чи телеканал місцевого мовлення, уважно прослухайте повідомлення та дійте згідно отриманих вказівок.