Аграріїв - ветеранів Долинської громади було нагороджено грамотами та цінними подарунками

Дата: 16.11.2018 15:54

16 листопада, в приміщенні районного будинку культури відбувся урочистий захід, присвячений Дню працівників сільського господарства.

На це свято Долинська сільська рада запросила аграріїв-ветеранів, які своєю невтомною працею забезпечували розвиток сільського господарства.

Грамотами та цінними подарунками від Долинської сільської ради та грошовою премією, наданою приватним підприємцем Кирпою Наталією Василівною, нагородили та вшанували ветеранів праці:

*Дуброва Бориса Федоровича, голову колгоспу «Дружба»;

*Свириденко Любов Петрівну, головного бухгалтера агрофірми «Дружба»;

*Мороз Любов Василівну, працівницю плодорозплідника «Високогірне»;

*Гладуна Миколу Васильовича, голову агрофірми «Дружба»;

*Іскрицьку Валентину Яківну, завідуючу молочною фермою с. Бабурка;

*Юрійчука Василя Миколайовича, механізатора колгоспу «Дружба»;

*Гринь Людмилу Іванівну, телятницю колгоспу ім. Орджонікідже;

*Пазинич Ольгу Арсентіївну, доярку колгоспу ім. Орджонікідже;

*Пугачову Валентину Василівну, робітниця городньої бригади  колгоспу ім. Орджонікідже.

Фото без описуВисловлюємо слова вдячності сільському голові Федчуку Богдану Михайловичу, заступнику сільського голови з гуманітарних питань Данільчак Галині Василівні, громадській організації «Ветеран Долинської громади» та приватному підприємцю Кирпі Наталії Василівні за привітання, подарунки та надану можливість відвідати цей урочистий захід.

Висловлюємо подяку директору КЗ "Центр культури та дозвілля" Галушці Ользі Анатоліївні та керівникам колективів Деркач Яні Вікторівні та Бібік Ользі Володимирівні за чудово приготовлені танцювальні вномери.