Герої не вмирають…

Дата: 22.11.2018 10:32

З метою гідного вшанування громадянської мужності учасників подій Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження в державі демократичних цінностей та у зв'язку з відзначенням у 2018 році Дня Гідності та Свободи 21 листопада в закладах культури Долинської сільської ради були проведенні інформаційно – просвітницькі, виховні та меморіальні заходи.

Тематичне фото з мережі Інтернет

Директор Новозапорізького БК Галина Беспята підготувала для дітей круглий стіл «Герої не вмирають, допоки пам’ять про них жива». Під час якого присутні пригадали страшні події осені 2014 року,  перегляну  фрагменти документального відео.

В  Новослобідській бібліотеці  також цього дня був проведена інформаційна година «Україна: спільна відповідальність за майбутнє» покладання квітів до меморіального стенду, присвяченого Героям Небесної Сотні та  загиблим учасникам АТО

Автор: КЗ «Центр культури та дозвілля»