Вхід вільний...тільки в піжамах

Дата: 22.11.2018 10:50

З нагоди відзначення Всесвітнього дня дитини в Новозапорізькому  будинку культури відбулася піжамна вечірка для дітей.

Під час вечірки в дружньому колі було проведено пізнавальну вікторину «Я знаю свої права», під час якої діти збагатили знання щодо прав та обов’язків, вправлялись у їх використанні.

Фото без описуВсі учасники отримали пам’ятки «Знай свої права». Свято продовжилося  частуванням солодощами та  дитячою дискотекою.

«Діти – се наш дорогий скарб, се наша надія, се – молода Україна»

Олена Пчілка

Не забуваймо, що діти — це наш із вами завтрашній день, і від нашого ставлення до них сьогодні залежить майбутнє суспільства. Тож чудовою нагодою для захисту їх  прав та розвитку середовища, дружнього до дітей у всьому світі, шляхом діалогу й активних дій є не лише Всесвітній день дитини, а щодень нашого з вами життя.

Довідка: 20 листопада — Всесвітній день дитини. Офіційно це свято з'явилося в 1954 році завдяки відповідному рішенню Генеральної Асамблеї ООН, яка звернула увагу всього людства на необхідність досягнення взаєморозуміння з дітьми та забезпечення благополучних умов для їх життя.

Автор: КЗ «Центр культури та дозвілля»