Соціальний захист дітей в умовах децентралізації

Дата: 29.11.2018 11:03

27 листопада, в Запорізькій облдержадміністрації пройшов тематичний семінар з актуальних питань у галузі захисту прав та законних інтересів дітей в умовах децентралізації влади.

Тематичне фото з сайту actualitati.md

Участь у заході прийняли начальники служб у справах дітей Запорізької області та представники об'єднаних територіальних громад, що опікуються питанням соціального захисту дітей.

Від Долинської громади була присутня Галина Назаренко. Як розповіла сайту Долинської громади Галина Сергіївна, семінар був дуже змістовним. Дякуємо начальнику відділу департаменту забезпечення прав дітей та оздоровлення Мінсоцполітики Інні Гончарук, начальнику обласної служби у справах дітей Антоніні Матвєєвій та майору поліції Ользі Зінченко за "живий" діалог та роз'яснення.