Увага! Попередження про перевірку системи оповіщення

Дата: 04.12.2018 11:36

Відповідно до Плану перевірки внутрішньообласної системи централізованого оповіщення, завтра, 5 грудня, з 13.30 до 14:10 буде проведена щорічна перевірка готовності засобів оповіщення з практичним увімкненням електричних сирен, переключенням радіотрансляційних вузлів, програм обласного радіотелецентру та мовного повідомлення Департаменту з питань цивільного захисту населення Запорізької облдержадміністрації. Почувши звук сирени, зберігайте спокій. Це навчальна тривога, вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Нагадуємо, що в умовах реальної надзвичайної ситуації звук сирени означає сигнал «Увага всім!». Даний сигнал є головним сигналом оповіщення населення про надзвичайну ситуацію. Передається сиренами, гудками транспортних засобів, об’єктів промисловості. Його завданням є привернення уваги та застереження про те, що десь сталося лихо, небезпека триває і поширюється. Щоб дізнатися що відбувається, як захистити себе і своїх близьких, увімкніть радіо чи телеканал місцевого мовлення, уважно прослухайте повідомлення та дійте згідно отриманих вказівок.