В громаді відсвяткували День ЗСУ. Фото

Дата: 08.12.2018 17:50

6 грудня в Долинській громаді відзначили річницю утворення Збройних сил України. Свято було засновано Верховною Радою України постановою від 19 жовтня 1993 р. Дата святкування була приурочена до прийняття закону України "Про Збройні сили України" від 6 грудня 1991 р.

В рамках відзначення державного свята в Нижньохортицькому клубі  пройшли спортивні  змагання для  дітей шкільного віку «Майбутні захисники».

Фото без описуФото Нижня Хортиця

А  в Новозапорізькому  будинку культури був проведений урок мужності «Вірні сини Батьківщини» для учнів 5 – 6 класів Новозапорізької школи. На заході були присутні почесні гості - учасники АТО, жителі с.Нове Запоріжжя:  Дмитро Кузьмін та Сергій Некрасов. Також  була оформлена тематична книжкова виставка.

Фото без описуФото Нове Запоріжжя

Автор: КЗ «Центр культури та дозвілля»