Подарунки та перлина Адельміни: Діти громади зустрілися з казковими героями

Дата: 26.12.2018 10:50

Новий рік - час для дива. 22 грудня, для дітей з багатодітних сімей, учнів з інклюзивною формою навчання, в Запорізькому обласному академічному театрі юного глядача, за сприяння Запорізької обласної ради, було організовано Новорічну зустріч з казковими героями.

Діти ОЗЗСО Розумівської школи і ОЗЗСО Новозапорізької школи з нетерпінням чекали початку Новорічної вистави. Переступивши поріг театру, вони потрапили в чарівну казку. Актори театру в ігровій формі почали спілкуватися з дітьми. А вже в театральній залі на малечу чекали солодкі подарунки і вистава «Чарівна перлина Адельміни».

Треба вірити в дива і здійснення мрій. Хай  у кожному домі й дитячому серці завжди буде світло і радісно. Пам'ятайте, у новий рік всі чудеса можливі головне вірити в них!

Автор: Відділ освіти, молоді та спорту