Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Вакансії: Шукаємо бухгалтера

Дата: 26.12.2018 11:33
Кількість переглядів: 608

Долинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  спеціаліста І категорії-бухгалтера фінансово-бухгалтерського відділу.

Фото без опису

Основні вимоги: громадянство України, повинен знати Конституцію України, законодавство стосовно служби в органах місцевого самоврядування, постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали для виконання своїх посадових обов’язків.

Кваліфікаційні вимоги: фахова вища освіта відповідного спрямування, вільне володіння державною мовою та основними принципами роботи на комп’ютері. 

Необхідні документи: заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2 ДС з відповідними додатками; дві фотокартки 4х6;  копії документів про освіту; декларація про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів сім’ї за 2017 рік в електронному вигляді; копія паспорта громадянина України; медична довідка про стан здоров’я;  копія військового  квитка( для військових службовців або військовозобов'язаних); письмова згода на проведення спеціальної перевірки відомостей щодо кандидатів на зайняття посад ОМС.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу цього оголошення за адресою: 70420 с. Долинське вул. Центральна ,37

Телефон : 287-54-31


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора