Золоті квитки і шоколадна фабрика: В навчальних закладах відсвяткували Новий рік

Дата: 03.01.2019 13:37

За традицією, в останні грудневі дні, в навчальних закладах Долинської сільської ради, відбулися святкові заходи з нагоди Нового 2019 року.

Саме з цього часу, всі знову починають вірити в казку, сподіваються на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадують бажання.

Діти кожного колективу представили свої привітання-виступи, у вигляді номерів для концерту, які перемежовуючись з вітаннями Діда Мороза з онукою та конкурсами від них. Учасники новорічного дійства старанно та артистично виконали свої ролі, тому кожен виступ вдався напрочуд цікавим та унікальним.

Тож, з Новим роком! Нехай цей рік принесе нам багато щастя, удачі, посмішок, тепла і світла. Нехай він буде сповнений яскравими фарбами, приємними враженнями і радісними подіями. Бажаємо всім у новому році бути здоровими, красивими, коханими і успішними!

Вистава: "Чарлі та шоколадна Фабрика"