Про рух плавзасобів РФ  - інформуємо СБУ

Дата: 04.01.2019 09:43

На виконання Указу Президента України від 12.10.2018 №320 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 12.10.2018 «Про невідкладні заходи щодо захисту національних інтересів на Півдні та Сході України, у Чорному та Азовському морях і Керченській протоці», доводимо до відома суб’єктів рибогосподарської діяльності та інших, про негайне інформування Служби Безпеки України щодо випадків контакту або руху плавзасобів Російської Федерації.

Гаряча лінія СБУ – 0 800 501 482

Цілодобово за безкоштовним номером 0 800 501 482 або на електронну скриньку callcenter@ssu.gov.ua на засадах довіри і співпраці громадяни України можуть повідомити в СБУ про будь-які факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, наміри здійснення сепаратистської, терористичної, диверсійної чи розвідувально-підривної діяльності, а також корупційні дії чиновників.