Творчі колективи громади виступили на головній площі м.Запоріжжя

Дата: 08.01.2019 11:12

На запрошення КУ «Обласний центр культури і мистецтва» ЗОР творчі колективи закладів культури Долинської сільської ради 5 грудня брали участь в обласному новорічно – різдвяному фестивалі, який відбувся на головній площі м.Запоріжжя.

Фото без описуТематичне фото

Ведучою святкової концертної програми стала директор КЗ «Центр культури та дозвілля» Долинської сільської ради Галушка О.А., яка розпочала захід з яскравого новорічного вітання з прийдешніми святами.

Вокальний колектив «Маків цвіт» Долинського сільського клубу, керівником якого є заступник голови Долинської сільської ради з гуманітарних питань Данільчак Г.В. вітали жителів м.Запоріжжя веселими українськими піснями: «А млин крутиться», «Черевички», «Українці – ми єдина родина», «А ми бажаємо вам добра» та «Новий рік». А також учасниці вокального колективу підготували новорічний сюрприз для всіх глядачів, а саме: танцювальну композицію «Ми - українці».

Святковий настрій створювали танцювальні колективи Новозапорізького будинку культури. Учасниці колективу «Тріумф» (керівник Болотіна В.С.) виконали хореографічні композиції «Українська полька», «Гуцулочка» та «Бродвейський джаз», а колектив «Стиль» (керівник Деркач Я.В.) затанцювали сучасний спортивний танець, харизматичний циганський танець та  колоритний танок «Чарівні україночки».

Яскравим завершенням заходу стала пісня «А на порозі Новий рік» у виконанні директора Новозапорізького будинку культури Беспятої Г.О., під яку урочисто на сцену вийшли всі учасники концертної програми Долинської громади.

Автор: КЗ «Центр культури та дозвілля»