Творчі колективи громади виступили на головній площі м.Запоріжжя

Дата: 08.01.2019 11:12

На запрошення КУ «Обласний центр культури і мистецтва» ЗОР творчі колективи закладів культури Долинської сільської ради 5 грудня брали участь в обласному новорічно – різдвяному фестивалі, який відбувся на головній площі м.Запоріжжя.

Тематичне фото

Ведучою святкової концертної програми стала директор КЗ «Центр культури та дозвілля» Долинської сільської ради Галушка О.А., яка розпочала захід з яскравого новорічного вітання з прийдешніми святами.

Вокальний колектив «Маків цвіт» Долинського сільського клубу, керівником якого є заступник голови Долинської сільської ради з гуманітарних питань Данільчак Г.В. вітали жителів м.Запоріжжя веселими українськими піснями: «А млин крутиться», «Черевички», «Українці – ми єдина родина», «А ми бажаємо вам добра» та «Новий рік». А також учасниці вокального колективу підготували новорічний сюрприз для всіх глядачів, а саме: танцювальну композицію «Ми - українці».

Святковий настрій створювали танцювальні колективи Новозапорізького будинку культури. Учасниці колективу «Тріумф» (керівник Болотіна В.С.) виконали хореографічні композиції «Українська полька», «Гуцулочка» та «Бродвейський джаз», а колектив «Стиль» (керівник Деркач Я.В.) затанцювали сучасний спортивний танець, харизматичний циганський танець та  колоритний танок «Чарівні україночки».

Яскравим завершенням заходу стала пісня «А на порозі Новий рік» у виконанні директора Новозапорізького будинку культури Беспятої Г.О., під яку урочисто на сцену вийшли всі учасники концертної програми Долинської громади.

Автор: КЗ «Центр культури та дозвілля»