Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

"Інтерактивні засоби навчання": Для педпрацівників відбувся очний тренінг

Дата: 08.01.2019 12:02
Кількість переглядів: 766

З 3 по 5 січня 2019 року, для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Долинської сільської ради, за підтримки тренерів КЗ "ЗОІППО", відбувся очний тренінг "Інтерактивні засоби навчання".

Фото без опису

Метою якого є - вивчити можливості інтерактивних засобів навчання, ознайомити слухачів з основними теоретичними відомостями про інтерактивні засоби навчання, їх основні характеристики та спеціалізоване програмне забезпечення, сформувати у слухачів уявлення про функціональні можливості цього ПЗ, надати можливість отримати належні практичні навички роботи з програмами. 

Фото без опису
Тренери: старший викладач кафедри інформатики та інформаційних технологій КЗ "ЗОІППО", Стадниченко Кіра Валентинівна та  Циммерман Олена Володимирівна – учитель інформатики Запорізького багатопрофільного ліцею № 62, знайомили слухачів з особливостями роботи з інтерактивними засобами навчання, та базовими засадами підготовки уроку з використанням інтерактивних засобів навчання.

"Педагоги не можуть успішно когось учити, якщо в цей час ретельно не вчаться самі"   А.Апшерон

Фото без опису
Заняття розраховані на три дні. В якості залікової роботи тренінгу слухачі повинні надати три розробки.

Фото без опису
За умови якісного виконання усіх завдань слухач отримує сертифікат за програмою «Використання інтерактивних засобів навчання» на 30 годин.

Фото без опису
Бажаємо нашим педагогам успіхів у навчанні та роботі. Нових звершень конкурентноспроможного педагога сучасної школи!

Фото без опису

Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради, висловлює щиру вдячність керівництву та викладачам КЗ Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за співпрацю, та можливість отримувати нові знання, педгогічним працівникам Долинської сільської ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора