Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Увага! Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади!

Дата: 23.01.2019 15:47
Кількість переглядів: 1047

Долинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу надання адміністративних послуг.
Основні вимоги: громадянство України, повинен знати Конституцію України, законодавство стосовно служби в органах місцевого самоврядування, постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали для виконання своїх посадових обов’язків.
Кваліфікаційні вимоги: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж служби в органах місцевого самоврядування або державної служби не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років, знання державної мови та вільне володіння комп’ютерною технікою в обсягах, необхідних для виконання службових обов'язків.
Необхідні документи: заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2 ДС з відповідними додатками; дві фотокартки 4х6;  копії документів про освіту; декларація про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів сім’ї за 2018 рік в електронному вигляді; копія паспорта громадянина України; медична довідка про стан здоров’я; копія військового квитка( для військових службовців або військовозобов'язаних); письмова згода на проведення спеціальної перевірки відомостей щодо кандидатів на зайняття посад ОМС.
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу цього оголошення за адресою : 70420 с. Долинське вул. Центральна ,37
Телефон : 287-54-31

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора