Шановні жителі громади!

Дата: 25.01.2019 07:50

Запорізька торгово - промислова палата запрошує вас  на 18-ту спеціалізовану агропромислову  виставку "АгроТехСервіс - 2019", яка відбудеться з 12 по 14 лютого у виставковому центрі "Козак - Палац" (м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-Б).

У виставці візьмуть участь більше 120 підприємств з різних регіонів країни: Запорізької, дніпропетровської, Київської, Харківської, Кіровоградської,Миколаївської, Херсонської, Вінницької областей.

Експозиції учасників традиційно  демонструватимуть сільськогосподарську техніку та запасні частини;матеріали у сфері насінництва, рослинництва та селекції;добрива та засоби захисту рослин; послуги з транспортуванням, технології зберігання та упаковки продукції.

Також, в рамках виставки "АгроТехСервіс - 2019" працюватиме спеціалізована експозиція "Будівництво в цивільному та аграрному секторі".

Реєстрація відвідувачів на сайті www.expo.zp.ua