Долинська сільська рада отримала сучасне комп'ютерне обладнання!

Дата: 28.01.2019 12:25

Тематичне фото з сайту https://www.google.com/search?q=компютерна+техніка+картинки&rlz

В рамках проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» та на виконання наказу Міністерства соціальної політики від 20.07.2018 № 1051 «Про надання об’єднаним територіальним громадам технічної підтримки щодо виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей» Долинська сільська рада одна з найперших отримала сучасне комп’ютерне обладнання.
          Чотири багатофункціональних пристрої, два сучасних комп’ютери та два ноутбуки тепер допомагатимуть спеціалістам відділу соціального захисту населення Долинської сільської ради виконувати свої функції та посадові обов’язки у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей.
          Долинська сільська рада висловлює щиру подяку Департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації та Управлінню соціального захисту населення Запорізької райдержадміністрації за підтримку та методичну допомогу.

Автор фото: відділ соціального захисту населення Долинської сільської ради