A A A K K K
для людей із порушенням зору
Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Запорізька обласна служба зайнятості. Підсумки 2018 року

Дата: 28.01.2019 14:17
Кількість переглядів: 588

            «Індивідуальний підхід до кожного  клієнта: хто шукає роботу та її пропонує – ось головний меседж нашої роботи  сьогодні. Ми, як сучасна установа, повинні працювати не тільки з безробітними, а й іншими верствами населення, надавати відвідувачам сервісні послуги, адже успішно вирішена проблема зайнятості реально забезпечить соціальну стабільність у суспільстві», зазначає очільник Запорізької обласної служби зайнятості Ірина Дуднік.


     Наразі в службі розпочав роботу інститут кар’єрного радника, діє рекрутингований спосіб підбору персоналу, профілювання безробітних, центру зайнятості до факту працевлаштування, надання послуг у режимі онлайн, працює «гаряча лінія» та новий інтернет – ресурс.
9,2 тис. роботодавців протягом року надали інформацію про нявність вільних робочих місць.  Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості Запорізької області протягом 2018 року  становить 47 тис., що на 6,8 % більше, ніж за 2017 рік. Завдяки чому вдалося зменшити порівняно з минулим роком середню тривалість пошуку роботи, і зараз вона складає 97 днів.


            За сприянням Запорізької районної філії Запорізького обласного центру зайнятості протягом 2018 року 728 осіб знайшли роботу, в тому числі 354 особи працевлаштовані до набуття статусу безробітного. За 2018 рік 30 осіб  працевлаштовані  на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 3 особи започаткували  власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово. Важливим інструментом подолання дисбалансу між попитом і пропозицією робочої сили є професійне навчання, яким у 2018 році охоплено 122 безробітних. Протягом 2018 року 265 осіб взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру. 
 

           Пріоритетними завданнями служби зайнятості на 2019 рік залишається робота в громадах, ґрунтовне вивчення локальних ринків праці, поглиблення  співпраці з органами місцевої влади та соціальними партнерами, передусім роботодавцями, надання ефективних послуг соціально вразливим групам населення тощо.


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора