Золоті руки громади!

Дата: 11.02.2019 11:42

7 лютого працівники  КЗ «Центр культури та дозвілля» Долинської сільської ради:  директор Галушка О.А. та головний спеціаліст  Величко О.М.  передали директору  КЗ «Центр  дитячої та юнацької творчості» Запорізької районної ради Петренко М.Г.  вироби майстринь Долинської громади з  декоративно – прикладного мистецтва для  участі у виставці робіт, присвяченій  80 – річчю утворення Запорізького району, яка протягом місяця буде проходити  в художньо- виставковому залі торгівельного центру «Афіни» м.Запоріжжя.

Також висловлюємо щиру подяку кожній майстрині нашої громади, які люб’язно надали свої шедеври для виставки,  за співпрацю з закладами культури Долинської сільської ради. Ми пишаємося Вами та Вашими золотими руками, які створюють дивовижну красу, втілюючи у виробі традиційні та нові техніки декоративно – прикладного мистецтва.

Автор фото: КЗ «Центр культури та дозвілля»