Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

До уваги страхувальників!

Дата: 01.03.2019 15:55
Кількість переглядів: 584

       Запорізьке відділення управління виконавчої  дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області (далі – Запорізьке відділення) доводить до Вашого відома, що відповідно до постанови правління Фонду соціального страхування України від 12.12.2018 № 28 «Про деякі питання обліку заборгованості страхувальників зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України» (далі - Постанова), яка набула чинності з 01 січня 2019 року, страхувальникам необхідно надавати «Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України» (далі - Звіт) за формою, наведеною у додатку до Постанови.
          З І кварталу 2019 року страхувальники, які мають заборгованість зі сплати страхових коштів на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та/або на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, подають Звіт до відділень робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) щокварталу до 10 квітня; 10 липня; 10 жовтня; 15 січня до повного погашення заборгованості. Звіт складається наростаючим підсумком з початку року в гривнях з копійками.
          У разі виникнення питань пропонуємо звертатись до Запорізького відділення за адресою: м. Запоріжжя, майдан Профспілок, буд.5, каб. № 343. Телефон для довідок: 233-04-88


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора