Гордість Долинської громади!

Дата: 06.03.2019 09:05

5 березня творчі  колективи та вокалісти Долинської громади брали участь в обласному конкурсі творчості патріотичного спрямування «Спадщина», який відбувся в обласному центрі патріотичного виховання  молоді. Чимало призових  місць зайняли наші артисти художньої самодіяльності, а саме:

- Вокальний колектив «Маків цвіт» Долинського сільського клубу (керівник Данільчак Г.В.) зайняли почесне ІІІ  призове місце у номінації «Українська народна пісня»;

- Данільчак Євгенія здобула ІІ призове  місце у номінації «Класика патріотичної пісні»;

- Беспята Галина  здобула ІІІ призове місце у номінації  «Авторська пісня»;

- Почесне ІІІ місце здобули танцювальні колективи «Тріумф» Новозапорізького БК  та «Живчики» Високогірненського клубу  (керівник Болотіна В.С.) у номінації «Українська народна хореографія».

Щиро вітаємо  переможців та пишаємося кожним колективом, які брали участь у конкурсі!