Вітаємо з 8 березня!

Дата: 07.03.2019 12:32

Сьогодні, на передодні 8 березня, сільський голова Долинської сільської ради  Федчук Богдан Михайлович привітав з весняним  святом жінок та дівчат, які працюють на благо Долинської об'єднаної територіальної громади.

Дорогі жінки, дівчата!
Наші рідні і красиві!
Кращого немає свята,
Аніж те, що прийшло нині!
Це для вас сніги розтали,
Це для вас прийшла весна.
Ви собою полонили
Наші душі і серця.
Тож лишайтесь завжди милі,
Ніжні, щирі, чарівні,
І розумні, і вродливі,
І веселі, і прості!

Окремо хочемо привітати Інспектора з військового обліку, паспортиста Долинської сільської ради Гарматко Любов Петрівну, яка було нагородженна Почесною грамотою Запорізької обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, вірність професійному обов’язку, високий професіоналізм, відповідальність та наполегливість під час виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у вирішення завдань для розвитку території.

А також, директора комунального  закладу "Центр культури та дозвілля" Долинської сільської ради  Запорізького району Запорізької області Гулушку Ольгу Анатоліївну, яка була нагороджена Почесною медаллю Запорізької районної державної адміністрації,за високі досягнення, виявлення пізнавальної активності, відповідальність, наполегливість, дотримання норм етики та культури поведінки.

Вітаємо вас, наші любі жінки!