Створення належних  умов для дітей з особливими освітніми потребами – є одним із пріоритетних завдань Долинської ОТГ

Дата: 12.03.2019 15:07

Кожна дитина має право на отримання  освітніх  послуг за місцем проживання і, відповідно, наш  обов`язок,  забезпечити їх.

У рамках соціальної програми Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», Долинською сільською радою, було придбано для дитини з особливими освітніми потребами, яка проживає на території Долинської сільської ради -  реабілітаційне обладнання  стіл-парту, з метою забезпечення необхідних умов для навчання дитини.

Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради висловлює слова вдячності сільському голову Федчуку Б.М., депутатському корпусу за турботу та фінансову підтримку.