Планові заходи з державного нагляду в закладах дошкільної освіти Долинської сільської ради

Дата: 20.03.2019 08:14

Відповідно до проведення планових заходів з державного нагляду (контролю), з метою безпечного перебування дітей в закладах дошкільної освіти Долинської сільської ради, з 05 березня  2019 року, розпочала свою роботу  комісія, на чолі з начальником відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Запорізького районного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області -  Звєрєвим Геннадієм Володимировичем.

Вся увага комісії зосереджена на виконання  вимог Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів: облаштування території, санітарно-гігієнічні вимоги до освітлення, водопостачання, водовідведення та опалення, повітряно-тепловий режим, санітарно-гігієнічні вимоги до утримання приміщень та обладнання, організація харчування, санітарно-гігієнічні вимоги до особистої гігієни персоналу, тощо.

Особливо прискіпливо комісією оглядаються харчоблоки дошкільних  закладів, перевіряються усі вимоги, щодо забезпечення безпечного перебування дітей у  закладах дошкільної освіти.

В ході контролю фахівцями Держпродспоживслужби було відзначено, що  заклади дошкільної освіти Долинської сільської ради, щороку якісно змінюються як естетично, так і технічно вдосконалюючись, аби малечі було у будь-яку пору року зручно, тепло і затишно.

Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради