Покращення якості надання адміністративних послуг

Дата: 20.03.2019 09:26

Децентралізація є однією  з найважливіших  реформ українського уряду. Щоб ця реформа була успішною , важливо посилити  спроможність держави у наданні  послуг, що включає делегування місії, повноважень та обов’язків органам місцевого самоврядування.

Покращення якості надання адміністративних послуг є одним  із ключових елементів успішного процесу децентралізації в Україні. Створення Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) в об’єднаних громадах  підвищує доступність та ефективність надання  послуг на місцевому рівні.

Так 19 березня 2019 року до Долинської ОТГ  завітали представники   Програми «U-LEAD з Європою», які розповіли про покращення якості надання адміністративних послуг для населення шляхом створення Центру надання адміністративних послуг на території Долинскої ОТГ.

Більше інформації про створення ЦНАП ви можете дізнатись на сайті http://tsnap.ulead.org.ua/