Звіт сільського голови Федчука Б.М. за 2018 рік

Дата: 25.03.2019 10:31

18,20,22 березня 2019 року сільський голова Федчук Богдан Михайлович звітував про свою роботу перед  Долинською територіальною громадою.

Жителям Долинської ОТГ сільський голова доповів, що робота депутатського корпусу була спрямована на якомога повніше та ефективніше виконання покладених на раду обов’язків. Сільська рада функціонувала послідовно у межах Конституції України, Законів України: «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Регламенту сільської ради, із врахуванням інтересів виборців, дотримувалися прийнятих рішень. Саме завдяки взаєморозумінню більшості депутатів вдалося забезпечити умови для виконання поставлених завдань, об’єднати зусилля депутатського корпусу та громадян на плідну працю у ключових напрямках життєдіяльності території . В центр  діяльності поставлена людина та поліпшення життя кожного мешканця. Сільська рада спільно з виконавчим комітетом, працюючи над забезпеченням сталого економічного розвитку та підвищенням добробуту жителів території, з успіхом реалізує прийняті рішення та програми щодо розвитку основних галузей господарського комплексу сільської ради, підтримки вітчизняного товаровиробника, створення нових робочих місць та сприятливого інвестиційного клімату для впровадження новітніх технологій, активізації підприємницької діяльності, врегулювання майнових відносин в процесі реформування агропромислового сектору економіки та земельних відносин, розвитку особистих селянських господарств, реалізації заходів щодо охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів, подальшого розвитку територіальної громади.

Фото без опису селище Канцерівка

Фото без описуселище Високогірне