Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

До уваги жителів громади!

Дата: 11.04.2019 15:05
Кількість переглядів: 640

      З благодійного фонду «Голос Народної ради» надійшов лист, щодо надання  благодійної допомоги фонду «Голос Народної Ради» для завершення благодійної акції «Глаза и уши наших воинов» Метою благодійної акції є розробка, виготовлення, випробування, сертифікація та передача до підрозділів Збройних сил України зразків нестандартного обладнання «Командирський блок» з комплектом розвідувальної техніки (безпілотні літальні апарати), необхідних для більш ефективного та безпечного виконання бойових завдань, захисниками Вітчизни.

        Для доведення «Командного пункту» до повної комплектації та завершення благодійної акції необхідно виготовити по 2-а комплекти безпілотних летальних апаратів типу «Мираж - Аеро». Але завершення акції на даний момент не можливе у зв’язку з відсутністю для цього необхідних коштів.

     Благодійний фонд «Голос Народної Ради» просить у всіх не байдужих сприяти у наданні допомоги для завершення благодійної акції.

     За більш детальною інформацією звертатися до засновника проекту, директора благодійної організації «Благодійний Фонд «Голос Народної Ради» Єрьоменка С.Г. за тел.. 0612-39-02-02, мою. Тел.. 067-116-09-20, 095-674-41-03 та на електронну пошту igorich.e@ukr.net


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора