Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Увага,оголошення!

Дата: 15.04.2019 10:51
Кількість переглядів: 585

     ДП «Запорізьке лісомисливське господарство» доводить до Вашого відома, що  на виконання вимог ст.. 39 Закону України «Про тваринний світ» підприємства, установи, організації і громадяни при здійснені будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу, зобов’язані забезпечити охорону середовища існування, умов розмноження і шляхів міграції тварин. Зокрема, у період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня по 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).
         При цьому, зазначені суб’єкти господарювання, спільно з центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, центральним органом виконавчої влади, що реалізовує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства, органом місцевого самоврядування, вживають заходи щодо визначення місць розмноження диких тварин та своєчасно інформують населення про правила поведінки, яких необхідно дотримуватись в  таких місцях.
    ДП «Запорізьке лісомисливське господарство» на основі багаторічних спостережень лісовою охороною та єгерською службою за ділянками лісових масивів та обстеження ділянок лісу останнім часом, визначило лісові квартали, де масово гніздяться птахи та розмножуються дикі  тварини. Відповідно підприємством був виданий наказ від 29.03.2019 року № 46 «Про затвердження лісових ділянок до «сезону тиші»».
       Згідно наказу, місцями масового розмноження фауни в Запорізькому районі встановлено наступні ділянки (в розрізі лісництв)
      По Крутоярівському лісництву: квартал № 17 (Біленківсьвка громада), квартал № 23 (Біленківська громада), квартал № 26 (Долинська громада), Площа – 138 га.
    По Олександрівському лісництву: квартали № 21-29 (Кушугумська селищна рада). Площа 1431 га.
По Хортицькому лісництву: квартали № 53-56 (Широківська громада). Площа – 179 га.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора