Чистота запорука успіху!

Дата: 19.04.2019 14:46

Довгоочікувана весна прийшла і почала вбирати все живе в зелені шати, але разом із цим принесла з собою багато роботи по благоустрою та окультуренню  прилеглих територій.

Тому сьогодні, працівники Долинської сільської ради, працівники освіти, молоді та спорту, культури та комунального підприємства вийшли  всі разом, щоб зробити нашу громаду екологічно чистою та всім своїм прикладом показати, що  чистота на узбіччях це справа кожного.

Але й також, сьогодні,  хочеться привітати з Днем народження, завідуючу комунальним закладом дошкільної освіти "Мрія" Долинської сільської ради - Тімофєєву Дар'ю Сергіївну, яка не зважаючи на свято вийшла разом зі своїм колективом та вклала свою частку чистоти для всієї Долинської громади.

Фото без опису Шановна Дар'я Сергіїївно!

Прийміть від душі наші щирі вітання,
Хай збудуться всі Ваші плани й бажання!
Життя хай дарує чудові презенти,
Яскраві емоції, щастя моменти.
Щоб лихо до хати дорогу не знало,
А доля Вам радість завжди дарувала!

З повагою,

колектив Долинської сільської ради