Благоустрій селища Хортиця!

Дата: 22.04.2019 10:03

Навесні починається наймаcштабніше прибирання країни. Більшість наших громадян долучається до масових заходів за місцем проживання, метою яких є  прибирання зелених зон та благоустрій територій.

Саме від людей, їх самоорганізації залежить обсяг та якість проведених робіт.  Адже всі ми хочемо жити в місці, де ошатні будинки, чисті й затишні вулиці, доглянуті пам’ятники, квітучі сади, впорядковані зелені зони. Проте, щоб навести лад у власній державі, одного ентузіазму буде замало, адже чимало проблем  із благоустрою можна осилити лише спільними зусиллями влади і громадян.

Так завдяки голові Долинської сільської ради – Федчуку Богдану Михайловичу та дуже великим  зусиллям  ініціативної групи селища Хортиця  було проведено озеленення при селищної території селища Хортиця. Тепер коли наступила справжня тепла весна,ми можемо   милуватися красою  дерев та кущів, які розпустили свої зелені листочки та радують око квітучими пейзажами.