Запорізька область, Запорізький район

Наш футбол: «Дніпро» проходить далі у 1/4 Кубка футболу Запорізького району

Дата: 02.05.2019 11:36
Кількість переглядів: 809

27 квітня, на стадіоні в с.Нижня Хортиця, відбувся футбольний матч Кубка району:  між командами «Дніпро» (с.Розумівка) та «Еліта» (Дослідна станція).

В першому таймі, на початку зустрічі, наші футболісти відкрили рахунок (1:0). Голом відзначився Штепа Артем.  Суперники грали добре та мали гострі моменти, щоб зрівняти рахунок, але перший тайм -  закінчили на користь «Дніпрян».

На стадії 1/8 фіналу, прохід в 1/4 складався з одного матчу. Наші хлопці зібралися, і у другому таймі змогли подвоїти свою перевагу (2:0). Голом відзначився Лось Микита.

Поєдинок закінчився на користь «Дніпра».

Вболівальники, які прийшли підтримати команду, а їх було чимало більше, ніж 50 осіб, отримали масу задоволення від гри.

Найближча зустріч відбудеться на стадіоні с.Нижня Хортиця, 04.05.2019 р. Початок зустрічі о 17:30 годині – це буде перший тур Чемпіонату району, в якому «Дніпро» прийматиме команду «Великий Луг».