Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Служба зайнятості - роботодавцям: розширення можливостей партнерства

Дата: 07.05.2019 16:11
Кількість переглядів: 618

 

Шановні роботодавці!  Служба зайнятості сьогодні – це сервісна структура, яка в своєму арсеналі має багатий спектр послуг від інформування про стан, основні тенденції та процеси на локальному ринку праці, здійснення на замовлення роботодавця підбору необхідних працівників із використанням психодіагностичних методик: проведення тестування, оцінка та інтерпретація результатів, задоволення потреб роботодавців у тимчасових працівниках для виконання громадських та інших робіт тимчасового характеру. Допомога в оперативному підборі необхідних кадрів шляхом представлення вакансій для потенційних працівників в ході проведення ярмарок вакансій. Організація підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації безробітних з урахуванням поточної та перспективної потреби роботодавців у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві. А також стимулювання діяльності роботодавців, спрямованої на створення нових робочих місць шляхом щомісячної компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Компенсація – це відшкодування роботодавцям фактичних витрат сплаченого ними єдиного внеску за працевлаштованих за направленнями центрів зайнятості на нові робочі місця зареєстрованих безробітних за місяць, за який такий внесок сплачений.

Право на компенсацію має роботодавець, який працевлаштовує на нове робоче місце строком не менше ніж на два роки за направленням центрів зайнятості зареєстрованих безробітних з окремих категорій громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (п.1 ст. 26 Закону України «Про зайнятість населення») та роботодавець, який є суб’єктом малого підприємництва та який працевлаштовує зареєстрованих безробітних на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності (п.2 ст.27 Закону України «Про зайнятість населення»).

Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування зареєстрованого безробітного.

За 4 місяці поточного року здійснювалась компенсація витрат роботодавцям Запорізького району єдиного внеску, які створювали нові робочі місця та працевлаштували 9 безробітних. Компенсацію витрат єдиного соціального внеску отримали: ТОВ «ІНТЕР», ПП «ВКФ «БЕРЕГИНЯ», ПП «СВІТТОЧ», ТОВ «БІ-ПРАЙМ-З», ТОВ «АВЕНТА-СІЧ».

Серед послуг служби зайнятості  для роботодавців можна виділити компенсацію  витрат на оплату праці за працевлаштування осіб з числа внутрішньо переміщених.

Компенсація витрат роботодавця на оплату праці проводиться за кожен непарний місяць роботи протягом року, але не більше ніж за 6 календарних місяців (за працевлаштованих зареєстрованих безробітних із числа ВПО, які належать до категорії громадян, зазначених у частині першій статті 14 Закону України «Про зайнятість населення».

Компенсація витрат роботодавця на оплату праці виплачується в розмірі фактичних витрат на оплату праці осіб, прийнятих за направленням центрів зайнятості, але не вище середнього розміру заробітної плати штатного працівника, що склався у відповідному регіоні  за минулий місяць, або обчисленої з неї відповідної суми у разі, коли особа працювала неповний місяць.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора