Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Ніхто не забутий, ніщо не забуте!

Дата: 08.05.2019 15:39
Кількість переглядів: 726

      Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

    У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.

    Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за Ваш безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку не знало людство.

     Ми у вічному боргу перед Вами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які Ви виявили в боях за рідну землю.

  Тому, сьогодні в селах Долинської територіальної громади на честь  свята пройшли урочисті мітинги на які був запрошений голова Долинської сільської ради - Федчук Богдан Михайлович, який привітав ветеранів та всіх мешканців громади з ввеликим святом Перемоги.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без опису      Вітаючи всіх, хто пройшов крізь вогонь Великої Вітчизняної, а також жителів громади із Днем Перемоги, бажаємо міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих літ щасливого та мирного життя.

З повагою, 

Долинська сільска рада


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора