Дата: 14.05.2019 13:55

23 травня  2019 року на базі Дніпровського державного аграрно-економічного університету проводиться ІV міжнародна науко-практична конференція «Теорія і Практика розвитку вівчарства України в умовах Євроінтеграції» (адреса проведення заходу: м. Дніпро, вул.. Космічна,7)

Початок роботи конференції о 09 годині.

Програмою конференції передбачено:

• Обговорення актуальних проблем галузі вівчарства (технології відтворення, годівлі, утримання, ветеринарно-профілактичні заходи)
  • Проведення майстер класів: породи овець, стрижка овець, переробка вовни, сортовий розруб туші вівці, породи собак-пастухів, дегустація виробів із мяса та молока овець.

Під час  конференції є унікальна можливість пройти підвищення кваліфікації з технології виробництва продукції вівчарства та отримати сертифікат.

Телефон для довідок: 067-285-78-21(Володимир Іванович Похил)