День пам'яті!

Дата: 20.05.2019 12:58

Ці травневі вихідні 18-19 числа сповнені тугою за загиблими під час сталінських репресій та жалобою за депортованим кримськотатарським народом. Ці дві дати віддаються болем у грудях, бо скільки втрачено життів через дурниці, скільки зруйновано доль. З метою збереження історичної пам’яті, громадянського виховання, національного примирення, вшанування пам'яті жертв політичних репресій, привернення уваги учнів до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології, відродження національної пам'яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства в школі було проведено низку заходів.

З метою збереження історичної пам’яті, громадянського виховання, національного примирення у Новозапорізькій школі було проведено єдиний урок пам’яті для учнів 7-11 класів у вигляді виховної години «18 травня – День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу». До уваги присутніх було представлено документальні відеоматеріали, учні мали змогу переглянути фільм «Хайтарма» та виготовити лепбук «Депортація Кримських татар – трагедія народу».

А в  рамках відзначення Дня пам’яті жертв політичних репресій та з метою вшанування пам'яті жертв політичних репресій, привернення уваги учнів до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології, відродження національної пам'яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства в школі проведені уроки пам’яті «Великий терор», історичні та виховні години «У жорнах репресій», «Приречені на Голгофу», у бібліотеці пройшла виставка «Репресоване Відродження».