Розпочато оздоровчу компанію 2019!

Дата: 10.06.2019 09:48

Оздоровчу кампанію 2019 розпочато. Згідно Наказу департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації № 143 від 01.06.2019 року «Про розподіл путівок на І зміну 2019 року до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку» на оздоровлення до ДЗОВ «Лазурна райдуга» смт Кирилівка, 03.06.2019р., направлено 8 дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки, з них: 1 – дитина сирота, 3 – дитини осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», 1 – дитина з малозабезпеченої сім`ї, 2 – дітей з багатодітних сімей, 1 – талановита та обдарована дитини.

Відділ соціального захисту населення
                                             Долинської сільської ради