Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

УВАГА! Особи, які бажають організувати власну справу, та тих, хто вже здійснює підприємницьку діяльність

Дата: 12.06.2019 08:40
Кількість переглядів: 609

 

       За підтримки компанії «Кімонікс Інтернешнл Інк.» з 22 квітня 2019 року розпочала дію програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (далі – КЕУ), що надає грантову підтримку малим та середнім підприємствам та поширюється на всій території України.

        КЕУ надає гранти підприємцям, які працюють у нових галузях або галузях, що розвиваються, та мають потенціал для швидкого зростання, створення інвестицій та збільшення зайнятості. Особливу увагу зорієнтовано на роботу в галузях ІТ-послуг та виробництво меблів.

        КЕУ націлена на збільшення обсягів інвестицій в український малий та середній бізнес, збільшення обсягів їх продажу та створення постійних робочих місць для громадян України.

        Для отримання грантів необхідно подати заявку. Середній час між подачею заявки та отриманням грантової допомоги становить два місяці. Цей термін може змінюватися в залежності від складності запропонованої діяльності.

        Грантові спеціалісти КЕУ допомагатимуть заявникам зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування. Всі запитання щодо цього запиту необхідно надіслати на електронну адресу: aps001@CEPUkraine.org.

        Кінцевий термін подачі заявок – 29 лютого 2020 року.

        З формою концепції грантового проекту можна ознайомитись за посиланням: https://drive.google.com/.../1s8a gR4htDdLyyQzg6wRhDw7rE9K0r2.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора