Яскраві дні  в житті дітей Долинської ОТГ!

Дата: 13.06.2019 15:12

Організація пришкільних   таборів  відпочинку – одна з найцікавіших форм роботи з учнями в літній період.

11 та 13 червня 2019 року, за сприяння  депутата  Запорізької обласної ради  Романа Олександровича  Кузьменка -  діти   опорних  закладів   загальної  середньої  освіти  Долинської  сільської  ради Запорізького району Запорізької області -  відвідали басейн при РГК «Панська хата», де отримали заряд бадьорості  на цілий  день,  адже повітря, вода та сонце - це чинники здорових дітей та здорової нації.

Дуже приємно, що Роман Олександрович є благодійником для підростаючого покоління: дарує віру в те, що світ, у більшості своїй, складається з добрих людей. Хочеться подякувати за дитячу радість, за те, що добро твориться конкретними справами.