"Як сказати наркотикам "Ні"

Дата: 24.06.2019 08:11

21 червня у Нижньхортицькому клубі відбулася інформаційно- просвітницька година "Як сказати наркотикам "Ні"", метою якої була пропаганда здорового способу життя.

Працівники культури пояснили присутнім про шкідливий вплив наркотиків на організм людини. На захід завітала медичний працівник ФАПу Іванченко А.С., яка розповіла про шкоду, що завдають нашому здоров'ю наркотичні засоби. А також фельдшер наголосила на тому, що тютюн та алкоголь - найнебезпечніші наркотики, поширені у суспільстві. Наприкінці заходу працівники культури провели дискусію між дітьми на тему: "Наркотики - насолода чи смерть?". Кожен мав змогу пояснити свою думку та почути протилежну.

Незабаром день боротьби зі зловживанням наркотичних засобів та їх незаконним обігом, тому тема вживання та розповсюдження наркотичних засобів , на жаль, залишається надзвичайно актуальною для сьогодення.

КЗ «Центр культури та дозвілля»