Кафе «Гарний настрій»

Дата: 24.06.2019 08:12

Нещодавно Долинська бібліотека радо зустрічала всіх поціновувачів солодкого. У вітальні книгозбірні розмістилося кафе «Гарний настрій», яке гостинно відчинило двері для долинської дітвори, прийшли ті, хто не любить довго спати навіть на канікулах.

«Власник» кафе, «адміністратор», «шеф-кухар» та «офіціанти» запропонували присутнім меню із 8 «страв», за кожним із яких були цікаві конкурси. Треба було нагодувати товариша кукурудзяними паличками, знайти у кошику серед цукерок-обманок справжню, вибрати з тарілки без допомоги рук цукерки, знайти серед буквеної плутанини квадрата найменування найулюбленіших солодощів. Діти мали змогу відгадати загадки про солодощі, дізнатися усе про професію кондитера, дати відповіді на питання бліц-турніру.

Присутні були у захваті – адже нагородою за правильну відповідь були різноманітні цукерки та печиво.

КЗ «Центр культури та дозвілля»