Увага,оголошення!

Дата: 17.07.2019 13:38

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» управління соціального захисту населення Запорізької райдержадміністрації запрошує громадян пільгових категорій для звірки особових рахунків та характеристик житла.

При собі мати особові рахунки організацій – надавачів житлово-комунальних послуг, інформацію щодо загальної та опалювальної площі та  актуальних номерів мобільних  телефонів. Додатково звернутись громадянам, які отримали нов. Документи (біометричний  паспорт або зміна прізвища).

Звертатись за адресою: вул.. Розенталь, б.3а, до каб.1.3, пн..-птн., з 08.00 до 16.30.

Довідки за телефоном 223-61-75