Оздоровча кампанія 2019 триває.

Дата: 19.07.2019 15:28

За кошти місцевого бюджету придбано 13 путівок до закладу оздоровлення та відпочинку «Салют» смт Кирилівка. З 17.07.2019 р. на ІІІ оздоровчу зміну, що триватииме 21 день, направлено 13 дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки, з них: 8 - дітей з багатодітних сімей, 1 – дитина осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», 1 – талановита та обдарована дитина, 1 – дитина з інвалідністю, 2 – дітей, батьки яких мають інвалідність І або ІІ групи.

Діти пільгових категорій, визначених Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», забезпечуються путівками у порядку черговості.

Відділ соціального захисту населення
                                                        Долинської сільської ради