Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Про приміські пасажирські перевезення залізничним транпортом!

Дата: 22.07.2019 16:11
Кількість переглядів: 676

    На сьогоднішній день у соціальній сфері регіону важливу роль відіграють приміські пасажирські перевезення залізничним транспортом АТ «Укрзалізниця». Зазначені перевезення пов’язані зі сталою роботою всіх галузей економіки, сприяють залученню населення передмість до виробничої діяльності, формуванню великої міської агломерації та зачіпають інтереси різних верств населення.

   Залізничий транспорт АТ «Укрзалізниця» через його надійність залишається для населення, що здійснює щоденні поїздки в приміському сполученні на роботу й навчання, основним видом транспорту.

Послугами АТ «Укрзалізниця»  користуються, зокрема, пенсіонери, студенти та школярі.

   Приміські пасажирські перевезення, що виконує АТ «Укрзалізниця», - наймасовіші й найдоступніші для населення, але й найзбитковіші. Це впливає на подальший розвиток залізниці.

Спрацьована інфраструктура, рухомий склад, недостатня компенсація на пільгові перевезення та проблема зростання кількості безквиткових пасажирів, має наслідок збитковість зазначених пасажирських перевезень.

  Особливо гострою проблемою багатьох років АТ «Укрзалізниця» залишається зростання кількості безквиткових пасажирів на приміських перевезеннях.

З метою підвищення рівня доходу від перевезень пасажирів у приміському сполучені, АТ «Укрзалізниця» неодноразово наголошувала на недопущені громадянами безбілетного проїзду приміським залізничним транспортом та посиленні контролю за його оплатою.

   Наданння послуг приміських пасажирських перевезень залізничним транспортом регламентується низкою нормативно – правових актів, зокрема Законом України «Про залізничний транспорт», Порядком обслуговування громадян залізничним транспортом, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1997 № 252, Правилами перевезення пасажирів, багажу вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України, затвердженими Наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 27.12.2006 № 1196, який зареєстровано в  Міністерстві юстиції  України 04.04.2007 за № 310/ 13577 тощо.

   Статтею 135 Кодексу України про адміністративні правопорушення у  поїздах приміського сполучення передбачена відповідальність за безквитковий проїзд пасажира.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора