Перевірка освітніх закладів Долинської ОТГ!

Дата: 23.08.2019 14:13

23 серпня в закладах освіти Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області, комісія у складі головного спеціаліста відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Запорізького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області – Шостак Юлії Петрівни, голови Долинської сільської ради – Федчука Богдана Михайловича, секретаря Долинської сільської ради – Рибак Світлани Олександрівни, заступника сільського голови з гуманітарних питань – Данільчак Галини Василівни, заступника сільського голови з питань виконавчого органу – Мироненка Юрія Сергійовича, начальника відділу освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради – Харченко Юлії Володимирівни, провідного спеціаліста відділу молоді та спорту Долинської сільської ради – Пляшкової Тетяни Валеріївни здійснили перевірку готовності закладів до нового навчального року.