День вшанування пам'яті захисників України!

Дата: 02.09.2019 13:45

З метою гідного вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, 29 серпня в закладах культури Долинської сільської ради відбувся цикл виховних та меморіальних заходів.

Відтак працівники Розумівського будинку культури та бібліотеки провели виховну годину, під час якої присутнім продемонстрували відеоряд, що розкривав страшні події в Іловайську. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих українських воїнів та земляка Дячкова Ю.А. завершенням заходу стало покладання квітів до меморіальної дошки Дячкову Ю.А.

Фото Розумівка

В Нижньохортицького клубі був оформлений стенд, присвячений шкільним рокам односельця Дячкова Ю.А., який загинув в зоні  проведення АТО. Працівники Високогірненського клубу та Новозапорізької бібліотеки разом з місцевими мешканцями вшанували пам'ять Мазура П.В., який віддав своє життя  за свободу та територіальну цілісність України  зоні проведення АТО.

КЗ «Центр культури та дозвілля»