В опорних закладах загальної середньої освіти Долинської сільської ради, пролунав перший дзвоник

Дата: 03.09.2019 13:44

В Україні день 1 вересня з давніх-давен — не просто початок осені. З цього дня починається офіційний навчальний рік. У цей святковий день 57 першокласників Долинської сільської ради, знайомляться зі школою та своїм першим учителем.

Традиціями  цього свята,  що  передаються від покоління до покоління школярами, стали купа квітів для педагогів, пишні банти першокласників, гучний звук першого шкільного дзвоника й, звісно ж, найперший урок у навчальному році — «Урок Миру».

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуОтже, з нагоди Дня Знань, вітаємо всіх з початком навчального року. Бажаємо міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань!